איך לא לשלם מס שבח במכירת דירת ירושה?

כל אחד רוצה שיהיה לו כמה שיותר כסף ולכן אנו עובדים קשה ומוציאים מעט.

ואכן אנשים רבים מגיעים אל רווחה כלכלית רק בכדי לגלות כי הממשלה נוגסת להם ללא בושה בכסף שלהם.

אלו יכולים להיות מיסי חברות, מע"מ או כל מס אחר אשר מוטל על האנשים וגורים להם לקשיים עצומים.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי אחד המיסים המעצבנים ביותר זה מס שבח.

מס זה מוטל בחלק מן המקרים כאשר דירה נמכרת ואסור לזלזל בו מכיוון שהוא מהווה מס גדול על מכירת דירות.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי יש מקרים בהם בירושה לא צריך לשלם מס שבח.

עליכם להבין כי אם אתם צאצאים (בן, בת או נכדים) של הנפטר ולנפטר הייתה דירה אחת אשר הוא היה מקבל עליה פטור ממס שבח גם אתם זכאים לפטור ממס שבח.

 

מדוע כדאי כל כך להתייעץ עם עורך דין בעניין מכירת דירת ירושה?

כפי שאתם בוודאי מבינים החוקים בעניין מס שבח ודירת ירושה הם מסובכים מאוד וקשים להבנה גם למומחים משפטיים. על רקע זה אנו רוצים להמליץ לכם לפנות אל עורך דין אשר יסייע לכם להתנהל מול הרשויות במקרה של ירושה ומכירת דירה והנושא של מס שבח. עליכם להבין כי ללא עורך דין אתם תאבדו את הדרך במסדרונות הבירוקרטיה והסיכוי שלכם לשלם מס שבח גבוה הוא גדול מאוד. לכן תמיד כדאי להתייעץ עם עורך דין בעניין מס שבח ולא להתפשר על נושא זה.

 

האם כל עורך דין יכול לסייע לנו בעניין מכירת דירת ירושה?

היכנסו אל האתר ody.co.il ולמדו עוד על הנושא של מס שבח וירושת דירה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי לא כל עורך דין יכול לסייע לכם בנושא של מס שבח וירושה של דירה. למה הכוונה? אם כן אתם צריכים להבין כי רק עורך דין לענייני מקרקעין ולענייני משפחה מבין בנושא הזה של מס שבח ושל דירת ירושה. על כן אנו חייבים לציין כי עורך דין אשר מתמחה בדינים אחרים כמו למשל משפט מנהלי, פלילי או אזרחי יתקשה לסייע לכם בנושא זה. לכן פנו אך ורק אל עורך דין לענייני מקרקעין ומשפחה וכך תבטיחו ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר שיש.

 

מדוע לא כדאי לקחת את העורך דין הזול ביותר לעניין מכירת דירת ירושה?

כאשר אתם פונים אל עורך דין לייעוץ בנושא של מס שבח וירושת דירה אנו חייבים להזהיר אתכם מלפנות אל העורך דין הזול בשוק. עליכם להבין כי עורך דין זול במיוחד הוא עורך דין שיהיה גרוע במיוחד ולכן הוא לוקח מחירים כל כך נמוכים ולכן לא כדאי לבחור בו אלא בעורך דין אשר לוקח מחירים ממוצעים והוגנים.

עוד פרטים תמצאו כאן: ody.co.il

 

משקל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram