נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

האם אפשר להקדים תור לויזה אמריקאית?

ויזה אמריקאית

מי שקבעו בעבר תור לויזה אמריקאית יוכלו לומר לכם גם מתוך שינה כי מדובר בהליך מורכב ומייגע שעשוי לארוך כמה חודשים. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה, כשהחלטנו שהגיע הזמן להוציא את הויזה לטיול שאנחנו חולמים עליו כבר שנים ארוכות. לאחר ששמענו את משך ההמתנה לתור המיועד שלנו, החלטנו לצאת ולבדוק מה אפשר לעשות עם המצב ולבחון האם אפשר להקדים אותו. הישארו אתנו ותגלו את המסקנות שאליהן הגענו לאחר בירור מעמיק שערכנו.

 

ויזה לארצות הברית – כל הפרטים שאתם צריכים לדעת תחילה

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הפרטים בנוגע להקדמת התור, עליכם לדעת מה עומד בכלל מאחורי הוויזה האמריקאית ומדוע כולם נוהרים כדי להוציא אותה. אנחנו כאן כדי לומר לכם שארצות הברית מעניקה לאזרחים רבים מרחבי כל העולם להיכנס בשעריה. צעירים ומבוגרם רבים עוברים אל היעד המבוקש בעקבות סיבות שונות, למשל:

  • עבודה חדשה
  • טיול גדול
  • ביקור משפחתי ועוד

הבעיה העיקרית היא שמי שרוצה להגיע אל היעד בעקבות אחת או יותר מהסיבות שלעיל, עליו להחזיק בוויזה ייעודית. את הוויזה ניתן לקבל באופן חוקי תוך הגעה אל שגרירות ארצות הברית שנמצאת כאן, בישראל.

ויזה אמריקאית

תואם לי תור לעוד כמה חודשים – האם אפשר להקדים אותו?

בירור מעמיק שערכנו בנושא גילה כי יש אפשרות לבצע הקדמת תור לויזה אמריקאית. אנחנו כאן כדי לומר לכם שיש כל מיני חברות שמציעות שירותים כאלה. ערכנו שיחות עם הנציגים שלהן וגילינו שהקדמת התור יכולה להתבצע בקלות, תוך מסירת פרטים אישיים והכנת מסמכים דרושים מראש. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שיהיו לכם את כל המסמכים המתאימים טרם קביעת התור. 

 

החשיבות ביצירת קשר עם חברה מומלצת להקדמת תורים

קראנו לא מעט ביקורות שנכתבו על ידי גולשים ברחבי הרשת. מדובר באנשים צעירים ומבוגרים כאחד שציינו כי הם הגיעו אל משרדיה של חברה שהציגה את עצמה כמי שיש לה קשרים בשגרירות. אותם אנשים שילמו לא מעט כסף ומסרו את פרטיהם. בסופו של דבר הם גילו כי מדובר בהונאה. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם איך להימנע ממקרים כאלו.

ויזה אמריקאית

איך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם בחברה אמינה?

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מקדימים את התור תוך סיוע מצד חברה מקצועית ואמינה, עליכם קודם כל לערוך בירור ברחבי הרשת. ההמלצה שלנו היא לקרוא את חוות הדעת שנכתבו בלשונית הביקורות של גוגל ולראות איזו חברה נחשבת למומלצת ומאיזה חברה אתם צריכים להימנע. בלשונית הביקורות תוכלו גם לראות דירוג שניתן לחברות השונות מ – 1 עד 5, כך שיתאפשר לכם להבין בקלות איזו חברה מתאימה לכם.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת שאכן אפשר להקדים תור לוויזה אמריקאית. כעת, נותר לכם רק לערוך בירור מעמיק ולבדוק איזו חברה מומלצת מבצעת את ההליך.

ויזה אמריקאית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי