נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

הסכם גירושין מאוזן שידאג ל 2 הצדדים

הסכם כתוב

אם אתם עומדים בפני הליך של גירושין, דעו כי ניתן לשמור על האינטרסים של שני הצדדים באמצעות הסכם מאוזן. כיצד ניתן לבצע זאת? כל הפרטים – במאמר הבא.

הסכם גירושין – באופן מאוזן

זה לא סוד כי במדינת ישראל אחד מתוך שלוש זוגות עתיד להתגרש. על אף כי אנו שומעים לא מעט על מקרים בהם הסכם גירושין נעשה בשביעות רצון נמוכה של אחד הצדדים, ניתן ורצוי לערוך הסכם אשר יכול לשקף את האינטרסים של שני הצדדים, כפי שמסבירים בארגון נעמת. למעשה, ע"פ המומחים של הארגון ניתן ורצוי להגיע להסכם גירושין אשר נעשה בדרכי שלום, בתנאי כי שני הצדדים מודעים לעובדה כי מדובר בהסכם אשר נועד להבטיח את העתיד הכלכלי כמו גם המשפחתי של בני הזוג, וכן ילדיהם.

זוג בפרדה

חשיבות היוועצות עם עורך דין בטרם חותמים על הסכם גירושין

כאמור, הסכמי גירושין נחתמים מדי יום בעשרות מקומות ברחבי הארץ, כאשר בלא מעט מהמקרים ניתן להגיע להסכם גירושין אשר נעשה בדרכי שלום ונועם, כל זאת מתוך הבנה של שני הצדדים כי על אף והגיע העת להיפרד, ניתן ורצוי לשמור על האינטרסים של הצדדים. לכן, ישנה חשיבות רבה להיוועצות עם עו"ד אשר מתמחה בדיני גירושין וזאת על מנת לענות על הצורך שלכם לממש את מלוא זכיותיכם אל מול הפרוד, כמו גם בכדי להבהיר לצד השני כי אינכם פונים למלחמה. יתרה מכך, ליווי של עורך דין מקצועי אשר מיומן בדינים רגישים כאלו יכול להפחית באופן משמעותי ממידת החרדה כמו גם הכעס כלפי בן הזוג השני, וזאת לאור העובדה כי מדובר באיש מקצוע אובייקטיבי אשר לו שנים של ניסיון בתחום אשר יודע כדי לגשר על הפערים כמו גם הכעסים אשר נלווים לתהליך הזה, כך שבסופו של דבר ניתן יהיה להגיע להסכם אשר מקובל על שני הצדדים.

ייעוץ משפטי דרך נעמת

באמצעות הלשכות המשפטיות של עמותת נעמת אשר פרוסות בכל רחבי הארץ ניתן לקבל ייעוץ אישי כמו גם להיכנס לתהליך של גישור בניסוח הסכם הגירושים, במטרה לסיים את ההליך במהירות האפשרית ותוך שמירה על האינטרסים המשותפים של בני הזוג, כמו גם של הילדים, לשם שלום בית והמשך חיים משותפים אשר הם נפרדים. הצוות מקצועי של נעמת יעניק לכם ליווי אישי לכל אורך התהליך כמו גם יעניק לכם מידע מהותי וקונקרטי אשר עשוי לגרום לכך שהליך הגירושין הכואב ממילא יסתיים באופן מהיר ביותר, כל זאת תוך עידוד שני הצדדים להימנע ממאבקים משפטיים ארוכים אשר עלולים להתקיים בבתי המשפט ולגרור את שני הצדדים למלחמות מיותרות. אנו מזמינים אתכם להיכנס עוד היום לאתר של נעמת בכתובת https://www.naamat.org.il, להשאיר פרטים מלאים ונציג ישוב אליכם בהקדם האפשרי.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עורך דין משפחה
ריב על רכוש
חלוקת חובות בין בני הזוג

לעיתים כאשר זוג מתגרש עולה השאלה מה עושים עם החובות שהם צברו במהלך הנישואין, הסוגייה מסתבכת בעיקר כאשר החובות

עוד הסכם ממון ראשית
עו"ד הסכם ממון

יותר ויותר זוגות מגיעים למשרדנו במטרה להסדיר ביניהם כל ענייני הרכוש הקיים והעתידי שלהם. אנחנו מבינים מאיפה בא הצורך