נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

מתי נוכל לתבוע את הבנק?

לתבוע את הבנק

מקרה שאירע לאחרונה ללקוח פרטי בבנק גדול גרם לגולשים רבים לתהות מתי הם יכולים לתבוע את הבנק שלהם (אם בכלל). אנחנו מצאנו את עצמנו תוהים גם כן לגבי הסוגייה המעניינת. לכן, יצאנו לבחון את העניין באופן מעמיק ובדקנו מתי אפשר לתבוע את הבנק. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו כדי לגלות באילו מקרים ניתן לתבוע ומה חשוב לדעת לפני שמתחילים בהליך.

 

תביעה של בנק – לא עניין של מה בכך

רגע לפני שתכירו את המצבים שבהם ניתן לתבוע את הבנק, עליכם לדעת כי התמודדות מול גוף גדול כמו בנק אינה עניין של מה בכך. אם אתם מרגישים שהבנק עשה לכם עוול מכל סיבה שהיא ואתם רוצים לתבוע, כדאי שתדעו שזה הזמן לעצור לרגע ולהכיר במידע החשוב הבא: בנק הוא גוף גדול מאוד, דורסני וחזק.

מאחורי כל בנק עומד צי רחב של עורכי דין מפולפלים שיודעים לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר. חשוב להכיר בעובדות אלו ולהבין שאין מדובר בתביעה רגילה, אלא בתביעה שמצריכה ליווי מצד גורם מקצועי מוסמך ומומלץ.

לתבוע את הבנק

המקרים הנפוצים ביותר שבעקבותיהם תוכלו לתבוע את הבנק

יש חובת זהירות שהבנק צריך לעמוד בה. לבנקים יש כוח עצום בידיים שלהם. לכן, יש חובת זהירות שקובעת כי עליהם לנהוג בזהירות רבה כלפי הלקוחות וליידע אותם לגבי השלכות שעשויות להתלוות לפעולות מסוימות שהם מבצעים. זו הסיבה שהפקידים ועובדי הבנק ככלל צריכים להציג בפני הלקוחות אל כל המידע אודות מצבים שהם נמצאים בהם, למשל:

  • הליך של פשיטת רגל וחדלות פירעון
  • חשבונות מוגבלים
  • נטילת משכנתא ועוד

בנק שלא מציג בפני הלקוחות שלו את כל המידע בנוגע להליכים שונים, עשוי להיות חשוף לתביעה. אם מצאתם את עצמכם במצב שכזה, כדאי שתיכנסו אל הקישור הבא ותסתייעו בעורך דין מומלץ: https://narkis-law.com.

 

הסתייעות מצד עורך דין מומלץ הינה חובה

חשוב מאוד לציין כי פנייה אל עורך דין בתחום זה מצריכה מכם בירור מעמיק. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים ב – 100% שאתם פונים אל מי שמכיר את הנושא באופן מעמיק ויש לו ניסיון רב בתחום. אל תפנו אל עורך דין אקראי, פשוט כי אתם תעמידו את עצמכם בסיכון.

לתבוע את הבנק

טיפ לבחירת עורך דין לתביעות נגד בנקים

כדי שתוכלו לבחור עורך דין מומלץ על הצד הטוב ביותר, עליכם לדעת כי אתם צריכים לערוך בירור מקיף ברחבי הרשת ולשמוע את דעתם של אחרים. פנו אל קבוצות פייסבוק ותבררו מי הסתייעו לאחרונה בעורך דין לתביעה נגד בנקים. סביר להניח שתקבלו מספר רב של המלצות. אנו מציעים לבחור את עורך הדין שהוצע לכם מספר רב ביותר של פעמים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את המצבים שבהם תוכלו לתבוע את הבנק. אנו מאחלים לכם שיהיה בהצלחה בהליך!

לתבוע את הבנק

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
תביעת לשון הרע
כיצד להתמודד עם תביעת הוצאת דיבה?

התמודדות עם תביעת לשון הרע היא אתגר רב-צדדי הכולל ממדים משפטיים, שיקולי מוניטין והיבטים אישיים. מרגע הגשת התביעה, על הנאשם לנווט במורכבות של דיני לשון הרע, לפנות לייעוץ משפטי מיוחד ולשקול את ההשלכות הרחבות יותר.   קיבלתם תביעה? לא צריך להילחץ עם קבלת תביעת לשון הרע, הצעד הראשון כרוך לעתים קרובות בבדיקה יסודית של ההצהרה המדוברת כדי להעריך את הפוטנציאל שלה להיחשב לשון הרע על פי החוק. הדבר כרוך בקביעה האם ההצהרה אכן שקרית, אם פורסמה לצד שלישי, ואם גרמה או עלולה לגרום נזק למוניטין או נזק אחר.