נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

8 דרכים להגדיל את הזכיות בהימורים

8 דרכים להגדיל את הזכיות בהימורים

משחקי ההימורים המקוונים נוחים למי שלא רוצה לצאת מהבית ומעוניין לחסוך את הכסף שיוציא על חופשה בחו"ל. במסגרת זו, מי שרוצה להרוויח יכול לעשות זאת ולהגדיל את הזכיות שלו. קבלו 8 דרכים להגדלת הזכיות בהימורים.

 

1 – ללמוד מהר את החוקים

רגע לפני שאתם מתחילים לשחק, מומלץ לקרוא את תקנון אתר ההימורים ואת החוקים של המשחק הנבחר, איך פודים את הזכייה, כמה ניתן לפדות וכד'. ככל שתצברו יותר ידע, כך תהיו מיומנים יותר ותחסכו זמן בעת המשחק.

1 - ללמוד מהר את החוקים

2 – ליווי מקצועי בהימורים

ניתן לקבל ליווי אנושי של סוכן בטים שעוזר למהמרים לזכות ברווחים גדולים ולהחליט כיצד להתנהל במשחק. הוא מכוון את המהמרים, נותן להם מידע ומציע להם מתי למשוך את הכסף ומתי להמר. את סוכן הבטים מוצאים דרך המלצות. חשוב שזה יהיה אדם בעל ניסיון מקצועי שקיבלתם עליו המלצה חמה.

 

3 – לבחור משחקים עם יתרון בית נמוך

מדובר על משחקים שיש להם הסתברות גבוהה לזכייה. ככל שההסתברות גבוהה יותר, כך הזכייה תהיה בטוחה יותר. זאת לעומת משחקים עם יתרון בית גבוה בדומה לרולטה. למשל, בלאק ג'ק, קראפס ובקטט הם משחקים שיש להם יותר סיכויי זכייה. גם במשחקים עצמם ישנן אסטרטגיות לזכייה שיש ללמוד לאורך ההתנסות. לפיכך, לפחות בהתחלה מומלץ להיעזר בסוכן בטים שיעניק לכם הדרכה נכונה.

 

4 – להקציב סכום להימורים

כאשר מהמרים, בין אם בקזינו ובין אם באונליין יש לשים את רף התקציב מול העיניים. כלומר, אם החלטתם להשקיע 100 דולר אל תעברו את הסכום. תרוויחו בערב אחד 50 דולר ולמחרת תוכלו להשקיע 150 דולר וכן הלאה. כך תמנעו מהפסדים שיגררו הוצאות מעבר לתקציב וחובות.

4 – להקציב סכום להימורים

5 – להגדיר מהי תדירות המשחק שלכם

מעבר להגדרת התקציב היומי או השבועי שלכם מומלץ להגדיר את תדירות המשחקים. כלומר להתחיל בזמנים קצרים ולאחר צבירת ניסיון ורווחים של 45% להגדיל את התדירות. סוכן הבטים יכול לעזור לכם בכך והוא יסייע לכם להגדיל את התדירות ככל שתתקדמו.

 

6 – ללמוד אסטרטגיות של השחקנים האחרים

אומנם באונליין זה קצת יותר קשה אך אם אתם משחקים מול שחקנים קבועים תלמדו את האסטרטגיה שלהם מהר מאוד וכך תוכלו להגדיל את הזכיות שלכם כי תחשבו מהלך קדימה.

 

7 – למדו לשלוט ברגשות

כשעוסקים בהימורים ובמיוחד בהימורי ספורט צריך להמר על פי סיכוי ולא על פי חיבה. כלומר, אם הקבוצה האהובה עליכם נוטה להפסדים בחרו בקבוצה היריבה על מנת להגדיל את סיכוי הזכייה שלכם.

 

8 – להכין תיעוד של ההימורים

מעקב מתועד של ההימורים שלכם יסייע לכם לאפיין את שיטת ההימור שלכם, לבחון שגיאות או הצלחות וכך לשפר את האסטרטגיה שלכם בהמשך. לסיכום, ככל שתקפידו על משחק נבון ותתנסו, תוכלו להתחיל להרוויח.

8 דרכים להגדיל את הזכיות בהימורים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי